Přeskočit na hlavní stránku
0

Proti vráskám

Proti vráskám

Ach, ty vrásky... Nebylo by hezké, kdyby se vrásky skutečně daly úplně odstranit a my ženy vypadaly navždy mladé? Stejně jako jsme už v jednom z našich článků zmínili, které faktory ovlivňují vitalitu, pohodu a celkové zdraví, prevence / zpomalení vrásek je podobný příběh. Naše geny mají mimo jiné velký vliv na tvorbu vrásek. Existuje mnoho technik, které pomáhají redukovat vrásky a zpomalit tvorbu. Obličejová jóga je jednou z takových technik, kterou používá poměrně málo lidí.

Při zpomalení tvorby vrásek je nejdůležitější to, aby vaše tělo obsahovalo dostatečné množství kolagenu. Víme, že kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů v těle. Produkce kolagenu v těle se začíná zpomalovat po dosažení věku 25 let a každoročně klesá přibližně o 1,5%.

Kolagen lze do těla přijímat prostřednictvím specifické stravy nebo pomocí doplňků stravy. Hydrolyzovaný rybí kolagen se ukázal jako velmi účinný doplněk kolagenu, protože obsahuje malé molekuly, které jsou tělem snadněji a rychleji absorbovány. Správná a dostatečná hydratace těla dodá vašemu svěžímu a mladistvému vzhledu správnou tečku.

Kyselina hyaluronová - vynikající přírodní zvlhčující látka a jediná z biologických látek, která dokáže vázat obrovské množství vody. Výsledkem kyseliny hyaluronové v kosmetice je hladší, měkčí pokožka a méně vrásek.

Kolagen – kolagen je nejdůležitější bílkovina v těle. Vlastní produkce kolagenu v těle začíná klesat po dosažení věku 25 let. Ve viditelné formě se nedostatek projevuje v podobě vrásek, ochablé a uschlé pokožky.

Vitamín E – příznivě působí při problémech s pupínky a pokožkou náchylnou k akné a pomáhá předcházet ochabování pokožky.

Vitamín C – hraje roli v čisté pokožce.

Zinek – příznivě působí na různé kožní problémy (vyrážky, drsnost, akné, pupínky, strie...)

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...