Přeskočit na hlavní stránku
0

Doplňky stravy

6 položky
Seřazeno podle:

Co jsou doplňky stravy?

Doplňky stravy doplňují stravu ve formě vitamínů, minerálů, mastných kyselin, aminokyselin, vlákniny, rostlinných výtažků. Pomáhají nám regulovat špatně vyváženou stravu. Poskytují nám dostatek látek, které naše tělo potřebuje, aby fungovalo, nebo pomáhá snižovat riziko nemocí a obnovit naši tělesnou rovnováhu. V každém případě je třeba si uvědomit, že se musíme nejprve postarat o vyváženou stravu a pomocí doplňků stravy ji pouze doplňovat.

Doplňky stravy Gaia Naturelle

Náš příběh výživových doplňků začal naší vlastní potřebou doplnit vyváženou stravu a skrytou touhou mnoha dospělých žen zachovat si vitalitu a mladistvý vzhled. Takže jsme vyvinuli náš první doplněk stravy a po třech letech, podle mnoha uživatelů, nejúčinnější a nejuniverzálnější doplněk na trhu - Kolagen shot.

Kolagen shot

Jedná se o vysoce koncentrovaný doplněk stravy v kapalině s vynikající absorpcí. Obsahuje kombinaci složek, které interagují s celým tělem zevnitř a jeho účinky se velmi často rychle projeví i na vnější straně. Kolagen shot obsahuje rybí kolagen, MSM, kyselinu hyaluronovou, vitamíny a zinek. Kolagen shot blahodárně působí na vzhled pokožky, udržuje krásné vlasy, silné nehty a pružné klouby.

Kolagen shot se vyrábějí ve Slovinsku ve společnosti s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti potravin. Naše výroba tedy nese certifikáty HACCP, GMP a ISO22000.

V druhé polovině roku 2020 jsme do naší nabídky přidali další dva produkty v lipozomální formě účinných látek. Zvláštností lipozomální technologie je výjimečná absorpce a tím maximální účinnost požitých účinných látek

Vyvíjíme nové doplňky stravy. Při tom všem se však řídíme naší vizí. Postarejte se o naše a vaše blaho a zlepšujte tak kvalitu našeho i vašeho života.

Doporučeno

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...