Přeskočit na hlavní stránku
0

Náš příběh

Anja Bordon

Kdo sem

Ahoj! Jsem Anja a chci být navždy mladá. Stejně jako vy, kteří to čtete ;)

Až do 25 let jsem ani nepomyslela na vrásky, stárnutí pokožky, stárnutí těla. Dnes, ve věku 39 let, po třech těhotenstvích a porodech a po všem, co to obnáší, je to jiné. Začala jsem si všímat změn na všech částech těla. A samozřejmě se snažím, aby se změny děly co nejpomaleji.

Po většinu svého života byl pro mě důležitý pouze vzhled. Více než 15 let jsem bojovala s poruchou příjmu potravy, bulimií a také jsem ji úspěšně vyléčila.

Dnes se starám převážně o přírodní kosmetiku a věnuji velkou pozornost také svému tělu zevnitř, a to jak fyzické, tak ještě více duševní části svého bytí.


 

Kaj delam

Vystudovala jsem potravinářské technologie a srdcem i duší jsem věčným výzkumníkem života a nových možností. Sedm let jsem byla zaměstnaná ve slovinské společnosti ve vývojové laboratoři doplňků stravy a kosmetiky. Po skončení třetí mateřské dovolené jsem ztratila práci a vstoupila do světa nových možností, podnikání. S našimi partnery vyrábíme kosmetiku z přírodních výživných ingrediencí pro pečlivou péči o celé tělo.

Protože jsem si vědoma toho, že žádná kosmetika nepomůže, pokud není pokožka vyživována zevnitř, vyvinuli jsme výživový doplněk Kolagen shot, jehož receptura zahrnuje vše pro „krásný vzhled“ nebo-li pro mladistvý vzhled pokožky, vlasů, nehtů a obecnou pohodu. Kolagen je nejúčinnějším doplňkem výživy proti stárnutí již více než deset let a v poslední době získala společnost MSM také velkou hodnotu v kosmetickém průmyslu doplňků výživy. Sama jsem chtěla jiný produkt. Byl vytvořen produkt, který obsahuje několik účinných látek, a tím vznikl Kolagen shot. Můj příběh a příběh vzniku Kolagen shotu si můžete prohlédnout zde

Anja Bordon


 

Anja Bordon družina

Zasebno pa ...

Jsem matka tří dětí, partnerka jednoho manžela a výzkumnice nových možností

Jsem matkou třináctileté dívky Gaji, desetiletého Maxe a osmiletého Luka. Jedním slovem, náš život je velmi zajímavý. :)
Hodně svého volného času věnuji zkoumání života a mám velmi blízko k různým „alternativním metodám“ objevování svobody a objevování nových možností. Po zbytek času je na řadě můj, po mnoho let, nejdražší Miha.

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...