Přeskočit na hlavní stránku
0

Přírodní kosmetika

12 položky
Seřazeno podle:

Vyberte si přírodní kosmetiku

V dnešní době je přírodní kosmetika stále více vyhledávaná, protože nám záleží na tom, co na svoji pokožku aplikujeme. Lidé si začali více všímat svého zdraví, jsme opatrnější při výběru jídla a totéž platí pro kosmetiku.

Přírodní kosmetika je vyráběna převážně z přírodních složek, neobsahuje syntetická barviva, konzervační látky a parfémy.

Mezi složení přírodní kosmetiky patří nejčastěji přírodní másla a oleje, stejně jako vitamíny a jednotlivé další účinné látky. Pro vůni přírodní kosmetiky se zpravidla používají výtažky ze skutečných rostlin, které zahrnují hydroláty a éterické oleje. Vůně přírodní kosmetiky se samozřejmě liší od vůně konvenční kosmetiky, ale mohu vás ujistit, že po dlouhodobém používání přírodní kosmetiky bude těžké aplikovat silně vonící „běžnou kosmetiku“.

Při používání přírodní kosmetiky je však třeba postupovat opatrně. Stále více lidí reaguje na vonné látky a éterické oleje alergickou reakcí.

Veškerá přírodní kosmetika Gaia Naturelle obsahuje jemnou vůni přírodních mandlí a balzámy na rty jsou provoněny éterickými oleji.

Přírodní kosmetika Gaia Naturelle

Krém na obličej s kyselinou hyaluronovou je přírodní zvlhčovací krém s kyselinou hyaluronovou, pro který jsme získali také certifikát přírodní kosmetiky. Náš certifikát dokazuje, že krém obsahuje minimálně 95% přírodních složek. Krém obsahuje přírodní oleje a másla, kyselinu hyaluronovou, MSM, niacinamid a vitamin E. Vyživuje a zvlhčuje pokožku, čímž snižuje výskyt vrásek a činí pokožku pružnější. Je také vynikající jako podklad pod make-up.

Tělové mléko s kyselinou hyaluronovou je přírodní tělový krém s jemnou mandlovou vůní. Zvlhčuje a vyživuje pokožku. Obsahuje přírodní oleje, másla, kyselinu hyaluronovou, MSM a vitamíny. Vysoké procento MSM má také příznivý účinek na podrážděnou a zanícenou pokožku.

Krém na ruce s kyselinou hyaluronovou je přírodní krém pro péči o suchou pokožku rukou. Obsahuje přírodní oleje a másla, kyselinu hyaluronovou, niacinamid a MSM. Zvlhčuje a zklidňuje suchou pokožku.

Přírodní balzámy na suché rty obsahují pouze přírodní složky. Měkké a zvlhčené rty má na svědomí kakaové máslo, za studena lisovaný olivový a kokosový olej, včelí vosk a vitamin E. Můžete si vybrat z vůní levandule, sladkého pomeranče a máty peprné.

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...