Přeskočit na hlavní stránku
0

MSM Foamer - Natural facial cleansing foam

-25%
MSM Foamer - Natural facial cleansing foam

Přirozená pěnová čisticí pěna s MSM a vitamínem B3.

Účinně odstraňuje nečistoty a make-up. 100% přírodních ingrediencí pro všechny typy pleti

Čistá částka: 150 ml

250,46 Kč 187,84 Kč Skladem

Popis produktu

Přírodní čisticí pěna na obličej s MSM a vitaminem B3.

Tato jemná čisticí pěna se 100% přírodními složkami odstraní z vaší pleti nečistoty a make-up a zanechá vaši pleť svěží a jemnou.

Návod k použití: Odličte pleť od obličeje a krku: Vmasírujte čisticí pěnu jemně do obličeje a poté opláchněte vlažnou vodou. Používejte ráno a večer. Po použití čisticí pěny naneste hydratační krém na obličej.

Proč je čištění tak důležité?

Čištění vaší pokožky je extrémně důležité, protože je během dne vystavena mnoha různým faktorům.

Každá pokožka proto potřebuje čištění ráno i večer. Pokud máte mastnou pokožku, můžete si pokožku také čistit několikrát denně. Večer by měly být odstraněny různé nečistoty, které se během dne nahromadily, a make-up, zatímco ráno by měl být odstraněn olej a metabolické sekrece pokožky, stejně jako odumřelé buňky kůže, které kůže eliminuje během noci. Nečistá pokožka je náchylnější k výskytu akné, dehydrataci a předčasnému stárnutí.

Co je čisticí pěna na obličej a jak funguje?

Čisticí pěna je čisticí prostředek, který obsahuje pěnidlo, které po nanesení na pleť pění nebo vytváří bubliny.

Přírodní čisticí pěna na obličej funguje tak, že rychle a snadno odstraní povrchové nečistoty a make-up a zanechá vaši pleť vyčištěnou a osvěženou. Při aplikaci na pleť pěnové částice zvedají nečistoty a zbytky z hlubších částí pórů a hloubkově čistí pleť.

Obsahuje pouze přírodní složky, které jsou prokazatelně účinné, ale zároveň šetrné a nezpůsobují šupinatění ani vysušování, a je vhodná pro všechny typy pleti.

Jak používat čistící pěnu na obličej?

Opláchněte si obličej teplou vodou a naneste malé množství čistícího přípravku na obličej a oblast kolem očí jemnými kruhovými pohyby. Čistící pěnu můžete také aplikovat na naše čisticí tampóny na obličej nebo si obličej vyčistit pomocí zvukového zařízení. Jakmile je váš obličej a krk vyčištěný, opláchněte zbytkovou pěnu a aplikujte pleťový krém nebo sérum pro aktivní péči.

Proč MSM?

MSM je organická sírová molekula, která snadno proniká mnoha vrstvami kůže. Chrání kůži před předčasným stárnutím způsobeným volnými radikály a poškozením. Je také vynikající pro citlivou a problematickou pleť.

Je vynikající v kombinaci s vitamínem B3 (niacinamidem), který může zlepšit hydrataci kůže tím, že brání odpařování vody z kůže. Stejně jako MSM je vitamín B3 také vynikající pro uklidnění podrážděné kůže, takže je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou.

Složení

MSM - MSM je organická molekula síry, která snadno proniká mnoha vrstvami pokožky. Chrání pokožku před předčasným stárnutím (volnými radikály) a poškozením. Je také vynikající pro citlivou a problematickou pleť.

NIACINAMIDE - Vitamin B3 aplikovaný na pokožku může stimulovat tvorbu nového kolagenu. Kromě omlazujících účinků dokáže niacinamid zklidnit podrážděnou pleť, úspěšně vyživuje citlivou pleť a snižuje nadměrnou tvorbu kožního mazu, a tím i celkovou mastnotu pleti, aniž by ji vysušoval.

KYSILINA CITRONOVÁ - kyselina citronová pomáhá zlepšovat pružnost a pevnost pokožky. Dokáže také zabránit poškození způsobenému volnými radikály. Na pleť působí jako exfoliant, který napomáhá rychlejší tvorbě nových buněk na povrchu pleti. Výsledkem je hladká a jemná pokožka.

KOKOSOVÝ GLUKOSID - Kokosový glykosid je směs mastného alkoholu z kokosového oleje a cukru glukózy. V kosmetice působí především jako jemný čisticí prostředek, protože dokáže z pokožky odstranit nečistoty a oleje.

POLYGLYCERYL-3 KARPÁT se používá k čištění pleti. Po použití zanechává pokožku jemnou a hladkou. Jedná se o mimořádně jemnou složku, a proto je vhodný i pro citlivou pleť.

Doporučené použití. Používejte ráno a večer. Po použití čisticí pěny naneste hydratační krém na obličej.

Často kladené otázky

  1. Kolikrát bych měl(a) použít čisticí pěnu na obličej?

Při použití čistící pěny je jedno "stlačení" postačující. Doporučujeme, abyste si pokožku čistili ráno a večer. Pokud nosíte make-up, večer použijte dvě stlačení čisticí pěny.

  1. Můžu používat pěnový čistič každý den?

Ano. Pěnový čistič můžete používat každý den. Lidé s mastnou a aknózní pokožkou by měli čistit obličej čisticí pěnou minimálně dvakrát denně, aby dosáhli čisté, zářivé pokožky.

  1. Jak působí pěnový čistič na obličej?

Pěnové čističe účinně odstraňují make-up a čistí nečistoty z pórů. Pěnové čističe jsou ideální pro lidi s mastnou pokožkou, stejně jako pro ty, kteří bojují s akné.

  1. Co dělat po aplikaci čističe?

Po očištění je aplikace hydratačního krému zásadním krokem ve vaší péči o pleť. Hydratační krém pomáhá udržovat vlhkost a brání vysoušení pokožky na obličeji.

  1. Je čisticí pěna vhodná pro všechny typy pleti?

Obecně platí, že pěnové čisticí přípravky jsou vynikající pro mastnou a aknózní pleť, zejména díky své schopnosti pronikat do pórů. Pokud se chcete zbavit akné nebo přebytečné mastnoty/maziva, potřebujete čisticí prostředek, který dokáže proniknout hluboko do pórů.

Je vhodný i pro suchou pleť, protože nezbavuje pleť přirozených olejů a je dostatečně jemný, aby pleť dále nevysušoval.

Doporučené použití

Jemně vmasírujte čisticí pěnu do obličeje a poté opláchněte vlažnou vodou. Používejte ráno a večer. Po použití čisticí pěny naneste hydratační krém na obličej.


Složení

Aqua, Coco-glucoside, Niacinamide, Dimethyl sulfone, Glyceryl oleate, Polyglyceryl-3 caprate, Glyceryl oleate pca, Sodium salicylate, Sodium levulinate, Potassium sorbate, Citric acid.

Hodnocení zákazníků

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení-Koupili jste si tento prodikt?  

  

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...