Přeskočit na hlavní stránku
0

Kolagen Shot 10.000

Nové
Kolagen Shot 10.000
Collagen shot 10.000With added vitamin D3

Kolagen Shot 10.000 je vysoce koncentrovaný doplněk stravy, který podporuje zdraví kůže, nehtů, kloubů, zubů a imunitního systému.

 • 10 000 mg hydrolyzovaného rybího kolagenu
 • 2000 mg MSM
 • 60 mg kyseliny hyaluronové
 • vitamín C a vitamín D3
 • pro zářivou pokožku, silné vlasy, pevné nehty a pružné klouby
 • podporuje normální fungování imunitního systému
 • příchuť zeleného jablka

Čistá částka: 500 ml

1.190,00 Kč Skladem

SUGAR FREE
BEZ CUKRU

GLUTEN FREE
BEZ LEPKU

LACTOSE FREE
BEZ LAKTÓZY

HEAVY METALS FREE
BEZ TĚŽKÝCH KOVŮ

GMO
BEZ GMO

BACKED BY SCIENCE
VĚDECKY OVĚŘENO


Popis produktu

Kolagen shot 10.000 je vysoce koncentrovaný doplněk stravy, který podporuje zdraví kůže, nehtů, kloubů, zubů a imunitního systému.

 1. Pro zářivou pleť
 2. Pro lesklé a rychle rostoucí vlasy
 3. Pro pevnější nehty
 4. Zlepšuje pohyblivost kloubů
 5. Pro normální funkci imunitního systému

Green apple Kolagen shot 10000

Kolagen Shot 10.000 má příchuť zeleného jablka a neobsahuje cukr ani tuk.

Účinné látky

 • 10 000 mg hydrolyzovaného kolagenu
 • 2 000 mg MSM
 • 60 mg kyseliny hyaluronové
 • 160 mg vitamínu C
 • 4 mg zinku v doporučené denní dávce 30 ml.

Čím se liší Kolagen shot 10.000 od Kolagen Shotu?

 • Kolagen Shot 10.000 v denní dávce 30 ml obsahuje jednou tolik rybího kolagenu, než kolik ho v denní dávce obsahuje Kolagen Shot a 2 000 mg MSM, což ocení zejména ti, kteří mají problémy s klouby.
 • Kolagen Shot 10.000 má příchuť zeleného jablka, Kolagen Shot má příchuť granátového jablka.
 • Obsahuje také vitamín D3 (800 IU ve 30 ml), který příznivě ovlivňuje kosti, zuby a imunitní systém.

Kolagen shot vs. Kolagen shot 10.000

Aktivní látky Kolagen shot, 50 ml Kolagen shot, 25 ml Kolagen shot 10.000, 15 ml Kolagen shot 10.000, 30 ml
Rybí kolagen 10.000 mg 5000 mg 5000 mg 10.000 mg
MSM 3000 mg 1500 mg 1000 mg 2000 mg
Kyselina hyaluronová 60 mg 30 mg 30 mg 60 mg
Vitamín C 240 mg 120 mg 80 mg 160 mg
Zinek 4 mg 2 mg 2 mg 4 mg
Vitamín D3 - - 10 mcg (400 IU) 20 mcg (800 IU)
Biotin 300 mcg 150 mcg - -
Vitamín B6 3,36 mg 1,68 mg - -
Příchuť granátové jablko zelené jablko
Cena za doporučenou denní dávku 89 Kč 45 Kč 36 Kč 72 Kč

Kolagen shot se vyrábí ve Slovinsku ve společnosti certifikované standardy HACCP, GMP a IFS22000 - což je považováno za nejpřísnější normu pro kontrolu kvality potravin.

MADE IN EU
VYROBENO V EU

GMP and IFS22000 certified
Certifikáty GMP a IFS22000 

QUALITY TESTED
TESTOVÁNO NA KVALITU


Pro koho je Kolagen Shot 10.000 určen?

Kolagen Shot je speciálně určen pro osoby s kloubními problémy, protože obsahuje vysokou koncentraci kolagenu (10 g) a MSM (2 g), které kloubům prospívají. Vyšší dávky kolagenu se doporučují také po chirurgických zákrocích a laserových ošetřeních kůže.

Přípravek Kolagen Shot 10.000 může užívat každý, komu je více než 25 let, protože v tomto věku začíná produkce kolagenu v těle klesat. Podle studií se očekává, že tělo bude mezi 20. a 25. rokem produkovat každý rok o 1,5 % méně kolagenu.

Jaké jsou účinky užívání přípravku Kolagen Shot 10.000?

Tento Kolagen shot obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen s širokým rozsahem velikosti molekul peptidů (od 1000 do 10 000 kDa), což umožňuje vynikající vstřebávání kolagenu tam, kde ho tělo nejvíce potřebuje. Tělo ztrácí některé živiny při přirozeném procesu stárnutí. Přesto pravidelný příjem kolagenu a dalších účinných látek zajišťuje pružnější pokožku, lesklé, silné vlasy a rychlejší růst vlasů, silné nehty, pružné klouby, vyvážené trávení a lepší celkovou pohodu.

Proč je do doplňku přidán vitamín D3?

Kombinace složek, které již znáte z Kolagen shotu, byla v této verzi posílena o vitamín D3. Budete tak pečovat nejen o své nehty, vlasy, pokožku a klouby, ale také o zdravý imunitní systém.

Úloha vitamínu D3 v organismu
Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) potvrzuje důležitost vitamínu D pro organismus. Vitamín D hraje důležitou roli při buněčném dělení a přispívá k:

 • normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu.
 • udržení normální hladiny vápníku v krvi.
 • udržení zdravých kostí.
 • normální funkci svalů.
 • udržení zdravých zubů.
 • fungování imunitního systému

Mnohé studie ukázaly, že přibližně 40 % lidí nemá v těle dostatek vitamínu D. Tělo dokáže syntetizovat dostatek vitamínu D pouze v období od března do října, proto je vhodné jej alespoň mimo tyto měsíce doplňovat.

Kolagen a klouby

Ti z vás, kteří mají potíže s klouby, budou více spokojeni s přípravkem Kolagen Shot 10.000. Faktem je, že pohyblivost kloubů a pružnost vazů v těle výrazně závisí na přítomnosti kolagenu. V zkratce řečeno, kolagen je pro naše klouby, vazy, chrupavky jako "WD-40". Stejně jako je "WD-40" mazivem pro řetěz na našich kolech. Pokud není "namazaný" tak, jak by měl být, budete mít problém dostat své kolo z bodu A do bodu B. Nedostatek kolagenu v pojivově-chrupavčitých částech těla může způsobit několik problémů, které ztěžují pohyb.

Kolagen Shot 10.000 díky vyššímu obsahu kolagenu a MSM napomáhá rychlejší regeneraci kloubů a vazů v těle, což při pravidelném používání poznáte na lehčím pohybu a pružnějším kroku.

Popis složek

HYDROLYZOVANÝ MOŘSKÝ KOLAGEN – Kolagen je nedílnou součástí kůže, vlasů, nehtů a kloubních chrupavek. Jelikož se po dvacítce množství produkce kolagenu v těle zpomaluje, může konzumace hydrolyzovaného kolagenu pomoci udržet mladistvý vzhled pokožky a zvýšit růst vlasů s mnoha příznivými účinky na stav nehtů a pohyblivost kloubů.

Užívání kolagenu vede ke zvýšení produkce přirozeného kolagenu v těle, což snižuje výskyt vrásek.

MSM | methylsulfonylmethane - MSM pomáhá tělu produkovat vlastní kolagen a keratin, což jsou základní složky vlasů, nehtů a pokožky. Molekula MSM je pro tělo organickou sírou, která je potřebná k syntéze některých esenciálních aminokyselin, jako je cystein. Pro lepší využití se doporučuje užívat MSM s vitamínem C.

KYSELINA HYALURONOVÁ – Žádná jiná biologická látka nedokáže vázat tolik vody jako kyselina hyaluronová, což znamená, že je vynikajícím hydratačním prostředkem, jehož výsledkem je hladší, jemnější pleť a méně vrásek.

VITAMÍN C – Normální pleť obsahuje vysoké koncentrace vitamínu C, který stimuluje syntézu kolagenu a napomáhá antioxidační ochraně před fotopoškozením způsobeným UV zářením. Bez dostatečného množství vitamínu C nemůže tělo tvořit ani ukládat kolagen.

VITAMÍN D3 – pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podporuje normální imunitní systém.

ZINEK – Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů.Účel: Působí příznivě na vzhled pokožky, vlasů, nehtů, pohyblivost kloubů a zlepšuje imunitní systém.
Balení: 500 ml láhev s dávkovacím uzávěrem je součástí balení. Vystačí na 16 nebo 33 dní pravidelného užívání.
Doporučená denní dávka: 15 nebo 30 ml.

Jak užívat Kolagen Shot?

Instrukce k užívání: Odměřte doporučené denní množství pomocí uzávěru a spotřebujte. Pokud vám chuť nevyhovuje, můžete ji smíchat s vaším oblíbeným nápojem. Pro nejlepší vstřebávání užívejte Kolagen shot nalačno. Také se ujistěte, že jste před použitím dobře protřepali, abyste dosáhli lepších výsledků.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě při pokojové teplotě. Po prvním otevření uchovávejte výrobek v chladničce a vypijte do dvou měsíců.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Osoby alergické na některou ze složek by tento přípravek neměly užívat. Doplněk stravy není náhradou pestrého nebo zdravého životního stylu.

Pro komplexní péči o pleť obličeje doporučujeme také náš hydratační krém na obličej a sérum s vitamínem C.

Proč věříme, že náš kolagenový doplněk stravy Kolagen shot je nejlepší na trhu? Přečtěte si zde.


Složení

Voda, hydrolyzovaný kolagen (RYBA), MSM (methylsulfonylmethan), sladidlo: xylitol, kyseliny: kyselina jablečná, vitamín C (kyselina L-askorbová), aromata, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), konzervační látky: sorban draselný, zinek (glukonát zinečnatý), vitamín D3 (cholekalciferol), barvivo: měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů, sladidla: sukralóza, steviol-glykosidy.

 

SUGAR FREE
BEZ CUKRU

GLUTEN FREE
BEZ GLUTENU

LACTOSE FREE
BEZ LAKTÓZY

HEAVY METALS FREE
BEZ TĚŽKÝCH KOVŮ

GMO
BEZ GMO

Hodnocení zákazníků

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení-Koupili jste si tento prodikt?  

  

Podobné produkty

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...