Přeskočit na hlavní stránku
0

Kolagen shot

Kolagen shot

Kolagen shot je vysoce koncentrovaný doplněk stravy pro mladistvý vzhled a celkovou pohodu.

 • 5 000 mg kolagenu
 • 1 500 mg MSM
 • kyselina hyaluronová a vitamíny
 • pro lesklou pokožku, silné vlasy, pevné nehty a pružné klouby

Čistá částka: 500 ml

936,44 Kč Skladem

BEZ CUKRU
BEZ CUKRU

BEZ LAKTÓZY
BEZ LAKTÓZY

BEZLEPKOVÝ
BEZLEPKOVÝ

BEZ GMO
BEZ GMO


Popis produktu

Kolagen a MSM v tekuté formě – Kolagen shot je vysoce koncentrovaný doplněk stravy proti stárnutí s kolagenem, MSM, kyselinou hyaluronovou, vitamíny a zinkem pro komplexní péči o tělo zevnitř, pro mladistvý vzhled, pro udržení krásných vlasů, pevných nehtů a pružných kloubů.

Jaké složení má Kolagen shot?

Kolagen shot obsahuje 5 000 mg rybího kolagenu, 1 500 mg MSM, 30 mg kyseliny hyaluronové, 150 µg biotinu, vitamíny C, B6 a zinek.

Komu je Kolagen shot určen?

Kolagen shot může užívat kdokoliv ve věku od 20 let. Tehdy totiž začne produkce vlastního kolagenu v těle klesat. Podle údajů se očekává, že tělo po dovršení 20 let produkuje každý rok o 1,5% méně kolagenu. Tenhle fakt potvrzují i teenageři, kteří bojují s pokožkou náchylnou k akné.

Jaké jsou účinky užívání Kolagen shotu?

Kolagen shot obsahuje rybí kolagen s širokou škálou velikostí molekul peptidů. To umožňuje vynikající vstřebávání kolagenu tam, kde to tělo nejvíce potřebuje. Tělo ztrácí určité živiny v procesu přirozeného stárnutí a při pravidelné konzumaci kolagenu a dalších účinných látek se staráme o pružnější pokožku, lesklé a silné vlasy, rychlejší růst vlasů, silné nehty, pružné klouby, vyvážené trávení a celkový lepší pocit.

Popis složení:

→ HYDROLYZOVANÝ RYBÍ KOLAGEN – Kolagen typu 1 je nejvíce zastoupeným proteinem v těle a představuje 80% kůže. Kolagen je nedílnou součástí kůže, vlasů, nehtů a kloubních chrupavek. Protože se produkce kolagenu v těle po dovršení věku 20 let zpomaluje, konzumace hydrolyzovaného kolagenu může pomoci udržet mladistvý vzhled pokožky, krásnější vlasy a má příznivý vliv na stav nehtů. Účinek snížení viditelnosti vrásek je způsoben zejména tím, že při přijímání kolagenu se zvyšuje produkce vlastního kolagenu v těle.

MSM – ilsmethylsulfonylmethan neboli krátce MSM byl z nějakého důvodu nazýván kosmetickým minerálem. Pomáhá vytvářet vlastní kolagen a keratin, které jsou klíčovými složkami ve vlasech, nehtech a kůži. Molekula MSM je organický zdroj síry pro tělo, který je potřebný pro syntézu některých důležitých aminokyselin, jako je cystein. Pro lepší využití MSM se doporučuje před konzumací přidat vitamín C.

KYSELINA HYALURONOVÁ – Žádná jiná biologická látka nemůže vázat tolik vody jako kyselina hyaluronová, což znamená, že je vynikajícím hydratačním prostředkem, což má za následek hladší, měkčí pokožku a méně vrásek.

VITAMÍN C – nepostradatelný pro nový růst pojivové tkáně z kolagenu, hraje roli při tvorbě kolagenu pro normální fungování pokožky.

BIOTIN – přispívá k udržení zdravé pokožky a vlasů.

ZINEK – přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Tekutý kolagen shot má příchuť granátového jablka a je bez cukrů a tuků.

Účel: Ovlivňuje vzhled pokožky, vlasů, nehtů a pohyblivost kloubů.
Balení: 500 ml láhev s přiloženým dávkovacím víčkem v papírové krabičce. Dávka na 20 dni užívání.
Doporučená denní dávka je 25 ml.


Instrukce k užívání:

Doporučené denní množství odměříte přiloženým víčkem a spolknete. Můžete jej smíchat s vodou, limonádou, džusem nebo čajem.

Pro nejlepší absorpci doporučujeme užití Kolagen Shotu na lačno. Před použitím protřepat. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.


Nutriční hodnota

NUTRIČNÍ HODNOTA V DENNÍ DÁVCE (25 ml)
    DDD*
Energetická hodnota: 96 kJ/23 kcal 1 %
Tuky, z toho:
- Nasycené tuky
0 g
0 g
0 %
0 %
Sacharidy, z toho:
– Cukry
– Polyoly
2 g
0 g
2 g
1 %
0 %
N/A**
Vláknina < 0,5 g 0 %
Bílkoviny 4,5 g 9 %
Sůl 0,01 g 0 %
Hydrolyzovaný rybí kolagen 5000 mg N/A**
MSM 1500 mg N/A**
Kyselina hyaluronová 30 mg N/A**
Vitamín C 120 mg 150 %
Vitamín B6 1,68 mg 120 %
Biotin 150 mcg 300 %
Zinek 2 mg 20 %
     
 
*DDP = doporučená denní dávka pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
**N/A = doporučená denní dávka není specifikována

Více o pozitivních účincích kolagenu na tělo se dočtete ZDE.

Výrobek je vyráběn slovinskou společností v souladu s vysokými standardy kvality; HACCP, GMP a ISO 22000.
Pro komplexní péči o pokožku obličeje doporučujeme také hydratační krém.


Obecně o kolagenu

Kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina v lidském těle. Složitý protein se skládá až z 19 různých aminokyselin, které mají významný vliv na naše tělo.

Pravděpodobně jste si již všimli záplavy doplňků stravy s kolagenem. Kolagenové doplňky se v poslední době skutečně staly jedním z nejvyhledávanějších doplňků. Kolagenové doplňky rostou jako houby po dešti. Proč je tomu tak? Je všechen ten „humbuk“ okolo kolagenu skutečně oprávněný?

Ano, je. Pravděpodobně se teď ptáte proč.

Kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina v našem těle a představuje 25 až 30% všech bílkovin v těle. To je až třetina složení těla. Nachází se v chrupavce, kůži, zubech, nehtech, svalových šlachách, stěnách těla a vlasech. Existuje až 16 typů kolagenu a 80–90% kolagenu v těle tvoří typy I, II a III. Nejhojnějším kolagenem v těle je kolagen typu I.

A co vlastně kolagen typu I v těle představuje?

 • 90% očního bělma,
 • 80% šlach,
 • 75% kůže,
 • 60% chrupavek,
 • 30 % kostí,
 • 1 - 10% svalové hmoty.

Víte, kdy začínáme stárnout? Po dovršení 25 let. V té době také začíná klesat vlastní produkce kolagenu v těle. Podle údajů se očekává, že tělo po 25 letech bude každý rok produkovat o 1,5% MÉNĚ kolagenu.

Kolagen shot obsahuje hydrolyzovaný kolagen. To znamená, že v procesu výroby doplňku stravy Kolagen shotu se používá proces hydrolýzy, kdy se kolagen rozkládá na menší základní stavební kameny zvané peptidy. Peptidy se snadněji štěpí v zažívacím traktu na jejich základní stavební kameny - aminokyseliny, a následně se snadněji vstřebávají. Více o tvarech nebo názvech kolagenových vláken.

Pro lepší vstřebávání kolagenu v těle je do doplňku přidán vitamin C. Kolagen a vitamin C spolu úzce souvisí. Vitamin C se podílí na:

 1. tvorbě kolagenu pro normální vaskulární funkci
 2. tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 3. tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 4. tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 5. tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
 6. tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů

Kolagen shot obsahuje 100% doporučeného denního množství vitaminu C. Je vhodné, aby jste vitamín C užívali i s jídlem. Ale není na škodu, ​​pokud jej budete užívat i ve formě doplňku stravy, protože přebytek vitaminu C se vylučuje močí. Je velmi důležité si uvědomit, že vitamin C nemůže být syntetizován samotným tělem, ale tělo ho potřebuje mnoho funkcí, které se v těle odehrávají, takže užívání vitaminu C ve formě doplňku stravy je nesmírně důležité.


Jak celý příběh začal? Anja, zakladatelka Gaia Naturelle vypráví:

Zcela z vlastní potřeby. Reálným pádem nohama na zem.

Obraz v zrcadle představuje přítomnost. Zrcadlí náš vlastní obraz, tady a teď, bez příkras, bez úprav. Tento obraz je pravda. Někdy tento obrázek nepřijímáme. A co tedy vlastně vidíme? Co jsme nebo co nejsme? Toto je můj příběh, příběh vítězství nad špatným obrazem, který mě přivedl do světa podnikání.

"Jako dítě jsem měla být dobrovolnicí," řekla jsem své mámě. Ale ani si to moc dobře nepamatuji. Ale vím, že ke konci základní školy se něco stalo. Co? Nevím přesně.

Až do puberty byl život bezstarostný, stejně jako u většiny dětí. Když vstoupíte do puberty a začnete vnímat svůj obraz sebe sama, zrcadlo uprostřed chodby, kterému se stěží vyhnete, začne formovat váš osud.

Zrcadlo tam bylo každý den. Ráno, když jsem šla do školy, když jsem přišla ze školy a i večer, když jsem šla spát. Stále častěji se stávalo, že se mi na mně něco nelíbilo. “

Bezstarostné období puberty narušilo jedno pozorování. Několik slov, která začala diktovat rytmus života.

„Někdo, koho jsem měla ráda a chtěla s ním trávit více času, mi řekl, že mě rád nemá. Tehdy se ve mně něco spustilo, musela jsem něco udělat. A tak jsem začala hubnout.“

Zhroutil se mi svět. V tichosti a nepozorovaně se objevila. Bulimie Duševní choroba spojená s pocity podřadnosti a nedostatečnosti. Zranitelnost a ztráta v novém životním období vedou k začarovanému kruhu. Úsměv na tváři mizí. Začíná boj mezi ideálním a nepřijatelným skutečným obrazem.

"Bulimie byla jako ventil pro všechny moje emocel. Když jsem byla šťastná, šla jsem se „najíst“ a pak vyzvracet, když mi bylo zase smutno. Nakonec jsem jedla a zvracela při každé situaci. Tohle se stalo běžným zvykem.“

Boj se zrcadlem bývá opravdu dlouhý. Trvá celé vaše dospívající roky a neuběhne den, kdy byste se zrcadlem nebojovali. Pokaždé, když se podíváte do zrcadla, v tichosti se sebou bojujete. Jde o boj se zkresleným obrazem.

Po zhruba tisíci pohledech jsem se konečně proti sobě vzbouřila. A to tak, že jsem často stála před zrcadlem a říkala jsem si milá slova. Jsem krásná. Jsem v pořádku. Jsem v pohodě. Mám se ráda. Všechno je v pořádku. Každý den, několikrát denně. Tato a několik dalších technik mi pomohly dát se zase dohromady.

Krásná slova se stala skutečností. A konečně jsem uviděla skutečnou krásu. Bulimie tak ztratila svou sílu a upadla do zapomnění. V okamžiku, kdy máte pocit, že je život opět plně ve vašich rukou, obvykle dojde k největším posunům ve vašem životě.

Po obdobím, které bylo za mnou, jsem se zapsala na biotechnickou fakultu, obor potravinářská technologie, protože jsem chtěla vědět vše o tom, jak jídlo ovlivňuje tělo.

Konečně jsem začala žít. Léta po promoci probíhala hladce. Stala jsem se hrdou maminkou se 3 skvělými dětmi a skvělým partnerem, žijící v teplém milujícím domě a se skvělou prací.

K otřesení půdy pod nohama stačí jen malé zemětřesení. Ztratíte práci a dům z karet se začne znovu rozpadat. Všechno, co jste v posledních letech vybudovali, se rozpadne.

Díky novému zdravému způsobu myšlení vás zajímá, co na tom může být dobrého, protože všechno se děje z nějakého důvodu.

Jak vznikl Kolagen shot?

Po překonání bulimie si všimnete důsledků své posedlosti. Křehké nehty, suché vlasy, suchá kůže, malátnost. Rozhodující okamžik, kdy se rozhodnete konečně příjmout i svůj zevnějšek. Vystavíte své tělo pravidelné fyzické aktivitě a začnete vyrábět přírodní kosmetiku. Ale protože to k uzdravení vyčerpaného těla nestačí, musíte jít ještě více do hloubky. Zajímá vás, co je hlavní věcí, která řídí Vaše tělo a činí ho životně důležitým? Možná je i právě kolagen. To je ono! A v mžiku se Váš život obrátí vzhůru nohama.

Anjin příběh si můžete prohlédnout ve videu ze slovinské start-upové soutěže níže. Doufám, že vás bude inspirovat při řešení vašich výzev.


Složení

voda, hydrolyzovaný rybí kolagen (alergen: ryba), sladidlo: xylitol (březový cukr, 7%), MSM (methylsulfonylmethane), vitamín C (kyselina L-askorbová), kyseliny: kyselina jablečná, kyselina mléčná, ochucovadla, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), konzervační látky: sorbát draselný, zinek (glukonát zinečnatý), barva: lycopene z červených rajčat, vitamín B6 (pyridoxinový hydrochlorid), biotin (D-biotin), sladidlo: sukralóza.

Hodnocení zákazníků

| Doporučit přátelům: DA
"Vyzkoušela jsem Kolagen shot a jsem velmi spokojená. První rozdíl jsem pozorovala na kvalitě nehtů. V kůře hodlám pokračovat, abych si zajistila další zlepšení pleti a vlasů."
- Lucie, ČR
| Doporučit přátelům: DA
"Produkt mi byl doporučen dcerou, byla jsem trochu skeptická ale nakonec jsem vše využívala a opravdu to funguje! Zlepšily se mi nehty, vlasy i pleť, určitě budu pokračovat !"
- Alena Nadvornikova, Česká Republika
| Doporučit přátelům: DA
"Vyzkoušela jsem Collagen shot a jsem překvapena jak to opravdu funguje!! Zlepšila se mi pleť, zesílily vlasy…určitě si zakoupim znovu a všem doporučuji!!"
- Romana, ČR
| Doporučit přátelům: DA
"I highly recommend this product!"
- Elizabet, Czech Republic
| Doporučit přátelům: DA
"Jsem nadmiru spokojena. Už po měsíci šel vidět rozdíl na pleti. Objednala jsem si další dvě balení, abych měla kompletní kůru. Jsem zvědavá na výsledky po třech měsících."
- Jana Šťastná, ČR


Koupili jste si tento prodikt?  

  

Podobné produkty

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...