Přeskočit na hlavní stránku
0

Pro celkovou duševní pohodu

Pro celkovou duševní pohodu

Musí být splněno několik faktorů pro celkové zdraví a pohodu v těle. Přiměřená, zdravá, plnohodnotná a nejlépe sezónní strava, dostatek tekutin a pravidelná fyzická aktivita. Tyto faktory se starají také o dobrou a stabilní psychickou kondici. S přihlédnutím ke všem výše uvedeným faktorům je tak člověk dobře připraven na zvládání stresu a snáze se vypořádá s obtížnější situací.

V tomto okamžiku stojí za zmínku, že je také důležité konzumovat doplňky stravy, protože ne všechny vitamíny, minerály a další účinné látky lze konzumovat spolu s jídlem (aby vyhovovaly každodenním potřebám). A co se stane, když je na trhu příliv doplňků stravy od různých výrobců - a každý říká, že je ten jeho nejlepší? Zmatek, že?

Při výběru doplňků stravy je nesmírně důležité nejprve zkontrolovat, co vašemu tělu skutečně chybí. Byla by škoda užívat doplněk stravy, který vaše tělo opravdu nepotřebuje - s výjimkou vitamínu C, o kterém je známo, že se s ním nepředávkujete, protože přebytek se vylučuje močí.

Nesmíme zapomínat, že kolagen hraje velkou roli ve vitalitě těla. Je to nejdůležitější protein v těle a stará se o mladistvý vzhled a vnitřní vitalitu. S dostatečným množstvím kolagenu v těle zajistíte pružnost kloubů, pružnost cév a zdravou pojivovou tkáň. Ať už se rozhodnete pro náhradu kolagenu ve formě doplňku stravy nebo s vybranou dietou, která také podporuje tvorbu vlastního kolagenu, je nakonec zcela na vašem rozhodnutí.

Nejlepší ze všeho by bylo, kdyby existoval jeden doplněk, který by se staral o rovnováhu všech vitamínů, minerálů a dalších živin, které by našemu tělu poskytly dokonalou rovnováhu. Ale bohužel, od toho jsme ještě daleko.

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...