Přeskočit na hlavní stránku
0

Doprava

Balíčky zasíláme prostřednictvím doručovací služby GLS. Ve výjimečných případech si vyhrazujeme právo zvolit jinou doručovací službu, o které budete předem informováni e-mailem.

Náklady na doručení

Náklady na balení a doručení jsou zdarma až od hodnoty nákupu nad 50 EUR, u hodnot nákupu do 50 EUR je cena poštovného a balného 3,50 EUR.

Poznámka: Tyto podmínky a náklady na balení a dodání jsou platné pouze v rámci Slovinské republiky.

Čas doručení

Všechny objednávky zadané během pracovního dne do 12 hodin budou odeslány ve stejný den v případě platby na dobírku, platebními kartami nebo přes Paypal. Objednávky, které mají označenou platbu podle proforma faktury, jsou odeslány, jakmile obdržíme převod na bankovní účet společnosti. Objednávky zadávané během víkendů a svátků jsou odesílány okamžitě následující pracovní den. Ve výjimečných případech (během období akcí) může být dodací lhůta prodloužena, proto prosím, pokud chcete zásilku obdržet co nejdříve, uveďte to do poznámky při zadávání objednávky.

Osobní odběr

Osobní vyzvednutí je možné na Topniška ulica 4a v Lublani po předchozí domluvě na telefonním čísle 041218600 (Tea). Balíčky je možné vyzvednout každý den od 9:00 do 15:00, v pátek do 13:30. U osobních vyzvednutí je možná pouze platba v hotovosti.

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...