Přeskočit na hlavní stránku
0

Balíček - Kolagen shot 2x + Vitamín C Serum

Balíček - Kolagen shot 2x + Vitamín C Serum

Perfektní dárek pro každou příležitost. Kromě našeho nejprodávanějšího produktu najdete novinku v naší nabídce také v pohledné dárkové krabičce. Balíček se skládá z Collagen shot 2x a séra vitamínu C.

Čistá částka: 3830999170562

2.501,00 Kč Skladem

Popis produktu

Kolagen shot

Kolagen a MSM v tekutém stavu - Kolagen shot je koncentrovaný doplněk stravy s kolagenem. Obsahuje 5000 mg hydrolyzovaného rybího kolagenu, 1500 mg MSM a vitamin C.

Vitamin C + kolagen + MSM = dokonalá kombinace?

Kolagen shot je často označován jako kolagen, ale výrobek je mnohem víc než jen kolagen. Když jsme formulovali recepturu pro Kolagen shot, měli jsme 3 požadavky. Výrobek musí obsahovat rybí kolagen se širokým spektrem velikosti molekul peptidů, MSM a vitamin C. Proč? Protože kombinace těchto tří účinných látek dokonale doplňuje působení každé jednotlivé účinné látky.

Složení je obohaceno o kyselinu hyaluronovou, biotin, vitamin B6 a zinek.

Kolagen Shot tekutý má příchuť granátového jablka a neobsahuje cukry a tuky.

 

Kolagen shot - klinicky ověřené účinky

Doposud jsme mohli účinnost našeho kolagenu zdůvodnit na základě vašich názorů, ale ode dneška můžeme potvrdit, že účinky naší Kolagen shot jsou potvrzeny i klinicky.

Nezávislý institut provedl randomizovanou, dvojitě zaslepenou, placebem kontrolovanou klinickou studii. Klinické studie se zúčastnilo 107 žen ve věku 40 až 65 let. Cílem studie bylo prověřit účinnost našeho produktu na stimulaci syntézy kolagenových a elastinových vláken v dermální vrstvě kůže.

Po 12 týdnech konzumace formulace obsahující 5 000 mg kolagenových peptidů, 1 500 MSM a vitamin C výsledky ukázaly:

  • 20% zlepšení hustoty kůže
  • 3,6 % zlepšení tloušťky kůže
  • 32 % zlepšení hydratace pokožky
  • 12 % zlepšení textury pleti
  • 14 % snížení hloubky vrásek a 12 % snížení objemu vrásek

Více informací o kolagen shot naleznete zde.

Popis složek

→ HYDROLYZOVANÝ RYBÍ KOLAGEN - kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v těle, tvoří 80 % pokožky. Kolagen je součástí kůže, vlasů, nehtů, kloubních chrupavek, vazů a šlach. Množství kolagenu produkovaného v těle se po 20. roce věku zpomaluje, proto se doporučuje doplňovat hydrolyzovaný kolagen ve formě doplňku stravy pro udržení vitality celého těla.

→ MSM - metylsulfonylmetan je organická síra, která se již mnoho let používá ve formě doplňků stravy ke zlepšení stavu pokožky. MSM se získává v laboratoři, protože množství v přírodních zdrojích je pro použití ve výživě nedostatečné.

→ KYSELINA HYALURONOVÁ - je vynikající hydratační látka, která vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny.

→ VITAMIN C - nepostradatelný pro nový růst pojivové tkáně z kolagenu, hraje roli při tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky.

→ BIOTIN - přispívá k udržení zdravé pokožky a vlasů.

→ ZINEK - přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Nutriční hodnota

VÝŽIVOVÁ HODNOTA V DENNÍ DÁVCE (25 ml)
    PDV**
Energetická hodnota 96 kJ/23 kcal 1 %
Tuky, z nichž:
- Nasycené tuky
0 g
0 g
0 %
0 %
Sacharidy, z toho:
– Cukry
– Polyoly
2 g
0 g
2 g
1 %
0 %
N/A***
Vláknina < 0,5 g 0 %
Proteiny 4,5 g 9 %
Sůl < 0,01 g 0 %
Hydrolyzovaný rybí kolagen 5000 mg N/A***
MSM 1500 mg N/A***
Kyselina hyaluronová 30 mg N/A***
Vitamín C 120 mg 150 %
Vitamín B6 1,68 mg 120 %
Biotin 150 mcg 300 %
Cink 2 mg 20 %
*Výživová hodnota soli je důsledkem přirozeně obsaženého sodíku.
**PDV = doporučený denní příjem platný pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
**N/A = doporučený denní příjem není stanoven

Více o Collagen shotu si můžete přečíst zde.

Sérum s vitaminem C

Vitamin C sérum je regenerační sérum s vysokou koncentrací čistého a stabilního vitaminu C v olejovém základu.

Kombinace derivátu vitaminu C, skvalanu, šípkového oleje, vitaminu E, bisabololu a koenzymu Q10 úspěšně chrání pleť před vlivy vnějšího prostředí, zajišťuje rovnoměrný a zářivý tón pleti a pozitivně působí na vzhled jizev a eliminuje suchý a drsný vzhled pleti.

Nenahraditelný produkt v péči o pleť

Pleťová séra jsou lehké tekutiny nebo gely na bázi oleje nebo vody. Obsahují vysoké koncentrace účinných látek, které hydratují a/nebo vyživují pokožku a při aplikaci na pleť se snadno vstřebávají. To znamená, že mají na pleť mnohem silnější a hlubší účinek než samotný pleťový krém.

Pleťová séra se obvykle zabývají různými problémy pleti, jako je boj proti stárnutí a rozjasnění pleti.

Vitamin C - zlatý standard v péči o pleť

Normální pleť obsahuje vysoké koncentrace vitaminu C, ale výzkumy ukazují, že v poškozené a stárnoucí pleti je jeho hladina nižší. Předpokládá se také, že nízká hladina vitaminu C v epidermis souvisí se zvýšeným vystavením oxidačnímu stresu a UV záření.

Vitamin C působí jako silný antioxidant a chrání pokožku před volnými radikály. Jeho působení nám pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a zpomaluje výskyt prvních viditelných známek stárnutí. Zvláště účinný je v kombinaci s vitaminem E.

Jaké jsou účinky séra s vitaminem C?

Vitamin C, známý také jako kyselina askorbová, má kromě pozoruhodných účinků na vzhled naší pleti také řadu pozitivních účinků na organismus.

  • Stimuluje tvorbu kolagenu, který redukuje jemné linky a vrásky a udržuje pokožku pružnou.
  • chrání pokožku před volnými radikály
  • kontroluje hyperpigmentaci a vytváří rovnoměrnější tón pleti
  • rozjasňuje pleť, aniž by měnil její barvu.

Jaké složky obsahuje vitamin C sérum?

Derivát vitaminu C - Derivát vitaminu C, askorbyltetraisopalmitát, se používá jako složka séra. Má stejné účinky jako kyselina askorbová, ale studie ukazují, že je ve srovnání s kyselinou askorbovou mnohem stabilnější a nepálí, takže je vhodný pro citlivou pleť.

Skvalan - je derivátem skvalenu, který je přirozenou složkou lidského kožního mazu. Zjemňuje naši pokožku a zlepšuje její strukturu, zároveň napravuje poškozenou funkci lipidové bariéry a zabraňuje dehydrataci pokožky. Údajně také pomáhá předcházet vzniku stařeckých skvrn a redukuje výskyt vrásek.

Šípkový olej - díky vysokému obsahu antioxidantů a nenasycených mastných kyselin poskytuje ochranu před oxidačním stresem. Studie ukazují, že má pozitivní vliv na suchou pleť, vyživuje pleť se sklonem k akné, vrásky a zralou pleť. Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která zabraňuje úniku vlhkosti.

Vitamin E – v kosmetických přípravcích se často vyskytuje pod názvem tokoferol. Je to přirozeně se vyskytující antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály. Zvyšuje také vlhkost pokožky, protože je rozpustný v tucích. Díky tomu dokáže proniknout hluboko do pokožky a zachovat lipidy v pokožce a zároveň hojit vnější vrstvu pokožky. Vitamín E „uzavře“ trhlinky v pokožce a zabrání tak úniku vlhkosti, udržuje pokožku hydratovanou a pevnou.

Bisabolol – Studie ukazují, že bisabolol pomáhá regenerovat pokožku poškozenou UV zářením. Dokáže působit jako penetrátor, což znamená, že dokáže proniknout hluboko do pokožky a urychlit pronikání dalších účinných látek. Navíc se jedná o složku, která je velmi šetrná k pokožce a nezpůsobuje podráždění ani alergie. Má zklidňující účinek na pokožku.

Koenzym Q10 – Kromě toho, že nám pomáhá vytvářet energii, dokáže neutralizovat volné radikály způsobené vnějšími faktory, jako je UV záření a znečištění. Dostatečné množství koenzymu Q10 může také urychlit tvorbu kolagenu a elastinu, a tím zpomalit stárnutí pokožky.

Varování

Vzhledem k možným reakcím z přecitlivělosti vyzkoušejte přípravek nejprve na malé ploše pokožky. Vyhněte se oblasti kolem očí a rtů.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření, lze jej také uchovávat v chladničce.

Hodnocení zákazníků

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení-Koupili jste si tento prodikt?  

  

Používáme soubory cookies, abychom přizpůsobily web vašim potřebám.
Soubory cookies nenaruší vaše soukromí. Více ...